Hakkımızda

Firmamız rüzgar enerjisi sektöründe 22 yıllık tecrübesi ile rüzgar türbini, kanat, kule ve kule içi ekipmanların kontrol, bakım ve tamir hizmetlerini sunmaktadır. Yüksekte çalışma disiplininde "Toplu İş Güvenliği" prensibini benimseyen firmamız bu amaçla ASMUS GmbH firması ile ortak çalışmakta olup, 3 adet kanat, 1 adet kule, 2 adet çok amaçlı platformla hizmet vermektedir.

GWO (Global Wind Organisation) sertifikalı eğitim birimimiz, türbinde çalışacak teknik personele BST (Temel Güvenlik Eğitim) ve BSTR (Temel Güvenlik Eğitimi Yenileme) eğitimleri vermektedir.

Güvenle çalışmak dileğiyle.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Avrasya Rüzgar enerjisi pazarlarında büyük türbin üreticilerine ve RES işletmelerine bakım ve tamir konusunda kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı hizmet veren, en düşük bekleme zamanları ile Pazar payı en yüksek şirket olmak.
 

MİSYONUMUZ

En yenilikçi teknolojileri takip edip uygulamak, iş güvenliği ve hizmet kalitesi olarak en yüksek standartları sağlamak, kalite ve çevre bilinci yüksek GWO standartlarında eğitimli teknik personel yetiştirmek ve sektöre yenilikçi çözümler sunmak.
 

DEĞERLERİMİZ

• Müşteri odaklılık
• Hizmet Kalitesinde sürdürülebilirlik
• Takım Ruhu ve dayanışma
• Dürüstlük ve profesyonellik
• Çevre ve doğaya duyarlılık
• Güvenilirlik ve sorumluluk almak
• İş güvenliği
• Yenilikçilik
• Devamlı eğitim
• Cesaret ve tutku

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip, kaliteden ödün vermeden bu ihtiyaçların en kısa sürede giderilmesini sağlamak, bu amaçla kurulan kalite, çevre ve iş güvenliği yönetim sistemlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek temel politikamızdır.
 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Müşteri sahasında ve atölye içerisinde çevre bilinci ile hareket ederek en düşük miktarda kimyasal kirletici kullanılması sağlamak, zararlı kimyasalların doğru şekilde ayrıştırılmasını ve geri dönüşümünü sağlamak, katı atıkların her alanda çalışma sahasında iş sonunda toplanmasını sağlamak, tüm faaliyetlerimizde çevreyle ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve düzenlemelere uygun davranmaktır.
 

İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaçlarının karşılanması için yapılacak tüm çalışmalarda iş güvenliğini ön planda tutmak, personelin ve türbinlerin güvenliğini bu amaç için riske atmayan bir yapı oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, yürürlükte bulunan iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uygun davranmaktır.
 

GWO EĞİTİM POLİTİKAMIZ

GWO Standartlarını baz alarak temel güvenlik kuralları çerçevesinde yüksekte çalışma, taşıma teknikleri, ilk yardım, yangın bilinci, yüksekte çalışma ile birlikte elle taşıma teknikleri ve güvensiz çalışma ortamlarında çalışmayı durdurmak için gerekli inisiyatif kullanma becerisine sahip, yetkili ve bilgili katılımcılar yetiştirmek. Yenileme eğitimleri ile katılımcıların daha önce Temel Güvenlik Eğitimleri ile edindiği bilgi ve becerileri teorik ve pratik eğitim yoluyla gözden geçirerek gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda GWO nun bir diğer modülü olan Kanat Tamir Eğitimini (Blade Repair) vererek katılımcıların dünya standartlarında temel kanat tamir becerisini kazanmaları, hasar kontrolünü yapmaları ve bunları iş talimatlarına uygun olarak belgelemeleri ve kanadın aerodinamik profilini, yapısal bütünlüğünü koruyabilmeleridir.

Bunlara ek olarak katılımcılar rüzgar endüstrisinde kanat incelemesi ve onarımı ile çalışırken karşılaşılan risklerin ve tehlikelerin farkında olacaktır. Dahası, bu riskleri ve tehlikeleri kontrol edip azaltabileceklerdir.

GWO kanat tamir (BR) eğitim modülü ayrıca katılımcılara tehlikeli bir durumda uygun şekilde müdahale etmek ve kişisel koruyucu ekipman, acil durum ekipmanı, prosedürler ve güvenli işçiliğin doğru kullanımı yoluyla güvenliklerini artırmak için bilgi, beceri ve güven kazandıracaktır.

 Nordex ve Suzlon Onaylı Servis Sağlayıcı

Yelki Mahallesi 2732. Sokak No:100
Güzelbahçe / İZMİR
Telefon: 0232 864 14 64
Faks: 0232 864 14 63


Tüm hakları saklıdır © 2010 - 2017    /    Tasarım Ajansweb