Hizmetlerimiz

GWO EĞİTİMLERİ

ÖNCE GÜVENLİK!
GWO Eğitim Modülleri Avrasya Rüzgar’da;
Yüksekte Çalışma, İlk Yardım, Yangın Bilinci

Global Wind Organisation büyük türbin üreticilerinin
birlikte çalışarak oluşturduğu, tüm Dünyada geçerliliği
olan bir eğitim sistemi sunmaktadır.

Devamı »

KANAT BAKIM ve TAMİR HİZMETLERİ

Türbin kanatlarının, türbinde ekonomik ömrü boyunca hizmet verebilmesi için düzenli olarak yapısal kontrollerinin yapılması, gereken bakım ve tamir hizmeti alması gerekmetedir.

Devamı »

KANAT İMALATI

Firmamız Avrasya Rüzgar, Milli Rüzgar Türbini Propjesi (MILRES - Tübitak Projesi) kapsamında, Turkish Aerospace Industries (TAI) alt yüklencisi olarak 500 kW'lık rüzgar türbini kanat projesinin model, kalıp ve kanat imalatlarını başarıyla gerçekleştirmiş, tam boyutlu statik testini icra etmiştir.

Devamı »

İPLE ERİŞİM

Talep edildiği durumlarda iple erişim teknekleri kullanılarak kanat ve kulelerde bakım, temizlik ve tamir hizmetleri sunmaktayız.

Devamı »

PLATFORM İLE TAMİR

Firmamız 3 adet MW sınıfı kanat platformu, 1 adet kule platformu ve 2 adet genel maksat platformu ile bakım ve tamir hizmetleri sunmaktadır.

Devamı »

MEKANİK SERVİS ve RETROFİT

Türbin üreticilerinden gelen teknik duyuru ve değişiklikler çevresinde kule içi ekipmanların servis ve yenileme çalışmaları yapılmaktadır.

Devamı »

KULEİÇİ EKİPMAN KONTROLÜ

Kuleiçi ekipmanların periyodik bakımı, konularında eğitimli ve sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmakta ve üretici normlarına uygun olarak raporlanmaktadır.

Devamı »

Yelki Mahallesi 2732. Sokak No:100
Güzelbahçe / İZMİR
Telefon: 0232 864 14 64
Faks: 0232 864 14 63


Tüm hakları saklıdır © 2010 - 2017    /    Tasarım Ajansweb